کمپانی تجهیزات پزشکی SamsungMedison

 

کمپانی تجهیزات پزشکی SamsungMedison
کمپانی تجهیزات پزشکی SamsungMedison

کمتر متخصص رادیولوژی و کاردیولوژی در ایران می باشد که با برند samsungmedison آشنا نباشند . این برند کره ای ابتدا کار خود را در کره جنوبی با نام تجاری  Medison آغاز کرد و محصولات با کیفیتی در حوزه تصویربرداری پزشکی (دستگاه های سونوگرافی و دستگاه های اکو کاردیوگرافی ) شروع به تولید کرد . در ایران هم در ابتدا با نام تجاری Medison دستگاه های سونوگرافی زیادی به فروش رسید ، تا اینکه کمپانی Sumsung کمپانی Medison را خریداری کرد و تنوع محصولات بیشتری از این برند با نام تجاری جدید samsungmedison را مشاهده کردیم .

 

 

کمپانی samsungmedison  محصولات التراسوند مختلفی را برای حوزه های تخصصی تهیه و تولید می کند ، برای مثال یک متخصص رادیولوژیست مه عمده بیماران ایشان مراجعه کنندگان زنان است و به صورت تخصصی سونوگرافی زنان را انجام می دهد و یا غربالگری های جنین را باید از سری محصولات کمپانی samsungmedison که با کلمه W سروع می شود استفاده کند چون این سری دستگاه های سونوگرافی طراحی شده برای بیماری های زنان می باشد و بسیار هم هملکرد مطلوبی را دارند ، و یا رادیولوژیستی که بیشتر مراجعه کنندگان روتین دارند و سونوگرافی جنرال انجام می دهند باید سری دساگاه های کمپانی samsungmedison که با کلمه اختصاری R  سروع می شوند را تهیه کنند .

متخصصین قلب و عروق هم برای تهیه دیتگاه های اکوکاردیوگرافی کمپانی samsungmedison می توانند دستگاه هایی که با کلمه اختصاری H ویا E شروع می شوند را تهیه کنند . اقبال در بازار ایران نسبت به محصولات کمپانی samsungmedison بسیار خوب بود و طرفداران زیادی دربین پزشکان رادیولوژیست و کاردیولوژیست دارد . این برند محبوب کره ای همیشه خریداران را که می خواهند دستگاه آسیایی تهیه کنند بین دستگاه های سونوگرافی چینی و دستگاه های کمپانی samsungmedison بر سر دوراهی قرار می دهد ، اگر شما هم مشکل در انتخاب دارید می توانید راهنمای خرید دستگاه سونوگرافی یا اکوکاردیوگرافی را که در این سایت برای شما نوشته ام را مطالعه کنید تا به راحتی بتوانید انتخاب خود را انجام دهید .

لینک سایت samsungmedison

 

دستگاه سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی (راهنمای کامل)

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت