سونوگرافی ماهی خاویاری

سونوگرافی ماهی خاویاری

سونوگرافی ماهی خاویاری

در ماهیان خاویاری استحصال خاویار از جنس ماده و در مرحله سنی خاصی صورت می گیرد، افزود: امکان تشخیص جنسیت آن­ها در سنین پائین از طریق نشانه ­های ظاهری غیر­ممکن است چرا که این ماهیان دیر به بلوغ جنسی می رسند.

به گفته وی، در روش غیر تهاجمی سونوگرافی  امکان تمایز جنس نر از ماده و تشخیص مراحل اوولاسیون تخمک به منظور تعیین زمان دقیق استحصال خاویار وجود دارد.

 ماهیان خاویاری ماده سیبری در سن پنج الی 6 سالگی و فیل ماهی در سن 10 الی 12 سالگی به رسیدگی جنسی رسیده و امکان استحصال خاویار وجود دارد.

در خرید دستگاه سونوگرافی برای تعیین جنسیت ماهی های خاویاری باید دقت زیادی داشت چرا که دستگاه باید دوام و جنس مرغوب پروب خطی داشته باشه چون عمدتا پوست ماهی باعث خرابی سطح پروب می شود و یا رطوبت محیط باحث خرابی دستگاه بعد از مدتی می شود پس هر دستگاهی شاید برای کار شما مناسب باشد ولی در دراز مدت بدلیل رطوبت بالای محیط باعث آسیب دیدگی دستگاه می شود پس برای خرید دستگاه سونوگرافی ماهی با مشورت کنید تا بهتیرن مدل ها را به شما پیشنهاد بدهیم .

اولین تجربه من در زمینه سونوگرافی ماهی سال 93 به همراه مهندس معین فرامرزی بود در مزرعه پروش ماهی در ساری که بسیار تجربه شیرینی برایم بود چون یک کار جدید داشت صورت میگرفت و من هم از یادگیری تکنیک لذت بردم و تعداد زیادی دستگاه در این زمینه مشاوره و بفروش رسانده ام که بعد از گذشت سالها خریداران هم راضی هستند هم دستگاه های سونوگرافی به خوبی در حال کار کردن هستند .

 برای خرید دستگاه سونوگرافی ماهی خاویاری با من در تماس باشید 09128939360

4 دیدگاه روشن سونوگرافی ماهی خاویاری

  • برای استحصال خاویار هم جواب میده سونوگرافی

  • درود بر شما
    برای سونوگراتفی دلفین هم می شود از پروب خطی استفاده کرد ؟
    قیمت یک سدتگاه سونوگرافی ارزون که بشه باهاش کار رو به خوبی انجام داد را هم بفرمایید لطفا

  • پرورش ماهی شمال

    خیلی از دستگاهی که به ما دادید ممنونیم با هزینه کم دستگاه خوبی رو‌برامون تهیه کردید ماهی های سیبری را راحت باهاش سونوگرافی میکنیم

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت