کمپانی تجهیزات پزشکی Philips

کمپانی تجهیزات پزشکی Philips

کمپانی تجهیزات پزشکی Philips
کمپانی تجهیزات پزشکی Philips

تاریخچه برند فیلیپس

برند فیلیپس شرکتی هلندی و چند ملیتی در زمینه تجهیزات الکتریکی است که دفتر مرکزی آن در شهر آمستردام هلند واقع گردیده است.

برند فیلیپس در سال ۱۸۹۱ توسط جرارد فیلیپس در شهر آیندهوون تاسیس گردیده است. شرکت فیلیپس، یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده لوازم و تجهیزات الکترونیکی جهان است، که شمار کارکنان آن بیش از ۱۲۲٫۰۰۰ نفر می‌باشد و در ۶۰ کشور جهان، خدمات خود را ارائه می‌نماید. در سال ۲۰۱۲ شرکت فیلیپس به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده تجهیزات روشنایی و نورپردازی در جهان، شناخته شد.

این شرکت علاوه بر حفظ جایگاه برترین شرکت جهانی در زمینه صنعت روشنایی، در حوزه صنایع و محصولات الکترونیک نیز توانسته است، مقام دهم جهانی را حفظ کند.

در حال حاضر کمپانی فیلیپس در حوزه تجهیزات پزشکی هم برندی بسیار قوی و محبوب می باشد که معمولا تجهیزات پزشکی این کمپانی بزرک در آمریکا تولید می شود .

کمپانی فیلیپس در حوزه های مختلف تجهیزات پزشکی فعال می باشد و تجهیزاتی با کیفیت و با دوام تولید می کند . تقریبا می توان گفت این کمپانی رقیب کمپانی جنرال الکتریک آمریکا است .

 

شرکت فیلیپس با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های نوآورانه، در جهت بهبود زندگی انسان‌ها گام بر می‌دارد. خدمات بهداشتی درمانی فیلیپس، حدود ۴۲% از درآمد فروش آن را تأمین می‌کند.

ما با داشتن یک قرن سابقه و با ارائه بیش از ۴۵۰ محصول و خدمات بهداشتی درمانی، آماده هستیم تا در برابر چالش‌های موجود در حوزه بهداشت و سلامت، بهترین راهکارها را با کمترین هزینه پیشنهاد دهیم. شرکت فیلیپس با در اختیار داشتن بیش از ۳۷۰۰۰ پرسنل در ۱۰۰ کشور تلاش دارد تا شما بهترین مراقبت‌های بهداشتی و درمانی را چه در محیط بیمارستان و چه در منزل خود تجربه کنید. شعار ما تلاش برای خلق آینده‌ای سالم‌تر برای شماست.

 

در ایران تجهیزات تصویر برداری پزشکی فیلیپس مانند سونوگرافی فیلیپس و همچنین سی تی اسکن فیلیپس ، ام ار آی فیلیپس بسیار محبوب است .

 

کمپانی فیلیپس هم مانند کمپانی های مطرح دیگر دنیا در زمینه التراسوند به صورت تخصصی فعالتی می کند و برای حوزه های مختلف تجهیزاتی متمایز طراحی می کند تا کاربر دستگاه بتواند بهترین استفاده را از دستگاه سونوگرافی یا اکو کاردیوگرافی خود ببرد این کمپانی محصولات پریمیوم و همچنین میان رده دارد که در زیر مختصر به آن ها اشاره خواهیم کرد .

 

دستگاه های سونوگرافی premium Ultrasound کمپانی فیلیپس واقعا شاهکاری در زمینه التراسوند می باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد از رده premium این کمپانی می توان مدل های : دستگاه سونوگرافی و اکو کاردی.گرافی EPIQ نام برد

دستگاه های سونوگرافی High End Ultrasoundکمپانی فیلیپس هم جزو دستگاه های خوب بازار التراسوند جهانی می باشد که می تواند در این دسته بندی از مدل های خانواده Affiniti نام برد  که  Affiniti 70 و  Affiniti 50واقعا دستگاه های سونوگرافی عالی هستند .

 

دستگاه های سونوگرافی خانواده Clear Vue فیلیپس هم جزو دستگاه های التراسوند میان رده می باشد .

 

دستگاه های سونوگرافی فیلیپس همیشه عملکرد عالی در زمینه سونوگرافی جنرال ، سونوگرافی زنان ، سونوگرافی های تخصصی بررسی جنین ، اکوی قلب جنین داشته است ، همچنین در بحث اکوکاردیوگرافی فیلیپس همیشه عملکردی بی نظیر داشته است .

دستگاه سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی (راهنمای کامل)

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت