دستگاه سونوگرافی sonosite

دستگاه سونوگرافی sonosite

دستگاه سونوگرافی sonosite
دستگاه سونوگرافی sonosite

 

کمپانی sonosite را همه ما با محصولات سونوگرافی و یا اکوکاردیوگرافی پرتابل می شناسیم کمپانی که همیشه سعی در تولید دستگاه های التراسوند یا کیفیت عالی برای بخش های اورژانس و همچنین متخصص هایی که علاقه به تهیه دستگاه پرتابل دارند می توان گفت sonosite یکی از پر فروش ترین برند های سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی پرتابل در دنیا بوده است .

عمق نفوذ خوب دستگاه و طراحی ارگونومی آن برای حمل راحت و همچنین متریال قوی دستگاه ، محصولات سونوگرافی sonosite را به یکی از محصولات عالی در زمینه پرتابل تبدیل کرده است . در حال حاضر کمپانی sonosite با کمپانی FUJIFILM همکاری می کند که هردو از کمپانی های مطرح در حوزه تجهیزات پزشکی می باشند و این همکاری باعث شده محصولات سئنوگرافی ،اکوکاردیوگرافی با کیفیت بسیار بالاتری را از قبل تولید کنند .

اگر قصد خرید دستگاه سونوگرافی و یا اکوکاردیوگرافی پرتابل را دارید حتما پیشنهاید میکنم این محصول را ببینید و امتحان کنید شاید قیمت این محصول گرانتر از دستگاه های التراسوند آسیایی باشد اما همانطور که در قبل اشاره کردم عمق نفوذ و کیفیت بالای ساخت ان شما را نا امید نخواهد کرد و دوام بالای دستگاه ارزش خرید از این کمپانی را بالاتر می برد .

دستگاه التراسوند کمپانی sonosite  مناسب : سونوگرافی های اورژانس ، سونوگرافی عروق ، اکوکاردیوگرافی تخصصی ، سونوگرافی TCD و همچنین سونوگرافی روتین می باشد ، من وفتی با دستگاه sonosite کار کردم و آن را با چند مدل دیگر مقایسه کردم واقعا از کیفیت 2D و داپلر دستگاه لذت بردم .به شما هم پیشنهاد میکنم قبل از خرید دستگاه سونوگرافی پرتابل  حتما این برند را هم امتحان کنید .

با کلیک برروی این لینک به سایت اصلی کمپانی رفته و تمامی مدل ها را مشاهده کنید .

 

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت