دستگاه سونوگرافی M-Turbo

دستگاه سونوگرافی SonoSite M-Turbo :

دستگاه سونوگرافی پرتابل مدل M-Turbo یکی از دستگاه های پرتابل با کیفیت است که توسط کمپانی سونوسایت تولید شده این دستگاه با صفحه نمایشگر 10 اینچی همچنین بدنه ای با متریال پلاستیک سخت و نرم افزاری قوی این دستگاه را به یکی از دستگاه های سونوگرافی پرتابل خوب تبدیل کرده است همچنین کیفیت بالای سخت افزاری و نرم افزاری در این دستگاه سونوگرافی باعث شده یکی از پرفروش ترین برندهای سونوگرافی پرتابل در دنیا باشد . این دستگاه بدلیل کیفیت ساخت خوب و همچنین پروب های التراسوند با کیفیت با عمق نفوذ بالا بسیار مورد استقبال متخصصین قرار گرفته است .

دستگاه سونوگرافی SonoSite M-Turbo
دستگاه سونوگرافی SonoSite M-Turbo

دستگاه اکوکاردیوگرافی پرتابل  M-Turbo

تصویر اکو SonoSite M-Turbo
تصویر اکو SonoSite M-Turbo

دستگاه پرتابل اکو کاردیوگرافی M-Turbo بدلیل استفاده از پروب های التراسوند با کیفیت و عمق نفوذ بالا همچنین نرم افزار قوی بسیار در حوزه اکو کاردیوگرافی خوب عمل گرده است و پزشکان قلب و عروق بسیار از این دستگاه استفاده می کنند این دستگاه نسبت به نمونه های ساخت اسیا گرانتر می باشد ولی از کیفیت بالاتر و دوام بالاتری به نظر من و مشاهداتی که داشتم دارد همچنین کیفیت کالر این دستگاه در بحث اکوکاردیوگرافی و تشخیص ناهنجاری های قلبی به متخصص قلب بسیار می تواند کمک کند .

دستگاه سونوگرافی پرتابل  M-Turbo

M-Turbo می تواند نیاز های روتین یک متخصص رادیولوزیست را به خوبی جوابگو باشد و همچنین برای بخش های اورژانس که نیاز به یک دستگاه سونوگرافی اختصاصی اورژانس دارند گزینه بسیار مناسب ایت چرا که متریال محکم ان به همراه تکنولوژی ساخت آن دستگاه را در برابر جابجایی از هر گونه آسیبی در امان نگاه می دارد در کل دستگاه های سونوگرافی پرتابل بیشتر برای افرادی پیشنهاد می شود که دستگاه را زیاد جابجا می کنند ولی این دستگاه بسیار دستگاه با کیفیت و خوبی می باشد .

تصویر سونوگرافی کلیه SonoSite M-Turbo
تصویر سونوگرافی کلیه SonoSite M-Turbo
قابلیت های منحصر به فرد تصویربرداری :

M-Turbo قابلیت انجام بسیاری از آزمون های تصویربرداری عمومی از جمله شکم، اعصاب، عروق، وریدها، لگن و تصویربرداری سطحی را دارد. همچنین این دستگاه تصویربرداری از فیلدهای بیهوشی، عضلانی اسکلتی .

3 دیدگاه روشن دستگاه سونوگرافی M-Turbo

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت