دستگاه سونوگرافی EDGE

دستگاه سونوگرافی پرتابل مدل SonoSite EDGE

دستگاه سونوگرافی مدل سونوسایت EDGE یکی از جدیدترین محصولات کمپانی سونوسایت می باشد . این دستگاه با کیفیت ساخت بالا و همچنین استفاده از پروب های التراسوند با کیفیت و عمق نفوذ بالا بسیار دستگاه محبوبی می باشد.

SonoSite EDGE دستگاه سونوگرافی
SonoSite EDGE دستگاه سونوگرافی

دستگاه سونوگرافیSonoSite EDGE

دستگاه سونوگرافی پرتابل مدل EDGE  یکی از دستگاه های پرتابل با کیفیت است که توسط کمپانی سونوسایت تولید شده این دستگاه با صفحه نمایشگر 12 اینچی همچنین بدنه ای با متریال پلاستیک سخت و نرم افزاری قوی این دستگاه را به یکی از دستگاه های سونوگرافی پرتابل خوب تبدیل کرده است همچنین کیفیت بالای سخت افزاری و نرم افزاری در این دستگاه سونوگرافی باعث شده یکی از پرفروش ترین برندهای سونوگرافی پرتابل در دنیا باشد . این دستگاه بدلیل کیفیت ساخت خوب و همچنین پروب های التراسوند با کیفیت با عمق نفوذ بالا بسیار مورد استقبال متخصصین قرار گرفته است .

SonoSite EDGE دستگاه سونوگرافی
SonoSite EDGE دستگاه سونوگرافی

SonoSite EDGE می تواند نیاز های روتین یک متخصص رادیولوزیست را به خوبی جوابگو باشد و همچنین برای بخش های اورژانس که نیاز به یک دستگاه سونوگرافی اختصاصی اورژانس دارند گزینه بسیار مناسب ایت چرا که متریال محکم ان به همراه تکنولوژی ساخت آن دستگاه را در برابر جابجایی از هر گونه آسیبی در امان نگاه می دارد در کل دستگاه های سونوگرافی پرتابل بیشتر برای افرادی پیشنهاد می شود که دستگاه را زیاد جابجا می کنند ولی این دستگاه بسیار دستگاه با کیفیت و خوبی می باشد .

دستگاه اکوکاردیوگرافی پرتابل SonoSite EDGE

دستگاه پرتابل اکو کاردیوگرافی M-Turbo بدلیل استفاده از پروب های التراسوند با کیفیت و عمق نفوذ بالا همچنین نرم افزار قوی بسیار در حوزه اکو کاردیوگرافی خوب عمل گرده است و پزشکان قلب و عروق بسیار از این دستگاه استفاده می کنند این دستگاه نسبت به نمونه های ساخت اسیا گرانتر می باشد ولی از کیفیت بالاتر و دوام بالاتری به نظر من و مشاهداتی که داشتم دارد همچنین کیفیت کالر این دستگاه در بحث اکوکاردیوگرافی و تشخیص ناهنجاری های قلبی به متخصص قلب بسیار می تواند کمک کند .

SonoSite EDGE تصویر دستگاه اکوکاردیوگرافی
SonoSite EDGE تصویر دستگاه اکوکاردیوگرافی

دستگاه سونوگرافی پرتابل مدل SonoSite EDGEمناسب برای متخصص زنان

دستگاه سونوگرافی پرتابل SonoSite EDGE یکی از بهترین گزینه ها برای متخصصین زنان می باشد که به دنبال دستگاه پرتابل و با دوام می گردند این دستگاه به دلیل عمق نفوذ بالای خود و همچنین برند عالی که که دارد هم طول عمر بالایی دارد و همچنین کیفیت مطلوبی .

دستگاه سونوگرافی پرتابل مدل SonoSite EDGEمناسب برای متخصص زنان
دستگاه سونوگرافی پرتابل مدل SonoSite EDGEمناسب برای متخصص زنان
قابلیت های منحصر به فرد تصویربرداری :

M-Turbo قابلیت انجام بسیاری از آزمون های تصویربرداری عمومی از جمله شکم، اعصاب، عروق، وریدها، لگن و تصویربرداری سطحی را دارد. همچنین این دستگاه تصویربرداری از فیلدهای بیهوشی، عضلانی اسکلتی .صفحه کلید سیلیکونی مقاوم در برابر پاشش این دستگاه، به ضدعفونی کردن و پاکیزه نمودن راحت تر آن کمک می کند. این محصول جایگزین محصول قدیمی تر M-Turbo گردیده است.

1 دیدگاه روشن دستگاه سونوگرافی EDGE

  • دستگاه خوبیه ولی گرونه البته همه چی گرون شدن نسبت به دستگاه های چینی تو یه قیمت شده الان من مدل ۲ این دستگاه را تهیه کردم گری اسکیل و داپلر خوبی داره .

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت