Iran ultrasound

The best choices will happen with consulting with experts

سلام  و عرض ادب 

شهرام قاسمی هستم متخصص در زمینه فروش و تعمیرات تجیهزات پزشکی با بیش از 10 سال سابقه کار در این زمینه . من اینجا هستم تا به شما متخصصین عزیز کمک کنم تا در زمینه خرید و تجهیز مراکز رادیولوژی خود بهترین محصولات را با بهترین قیمت تهیه کنید و همچنین قرار دادی که برای خرید تنظیم می کنید قرار دادی عادلانه  به صورت  دو طرفه باشد .

با توجه به تجربه و شناختی که نسبت به بازار ایران و همچنین کمپانی های خارجی دارم می توانیم با کمک هم بهترین تجهیزات را برای شما تهیه کنیم چرا که من همیشه معتقد بودم که خرید تجهیزات یک سرمایه گذاری است و باید با دقت زیادی  صورت گیرد . متاسفانه در چند سال گذشته پزشک های عزیز در گیر تکنیک های بازاریابی و فروش شدند و انتخاب هایی کردند در خرید که  بعد از گذشت شش ماه یا برخی دیگر یک سال از خرید خود پشیمان شدند و مجدد مجبور به خرید دستگاه دیگری شدند که این خود یعنی ضرر و از بین رفتن سرمایه ای که شما برای آن وقت و زمان خود را گذاشته اید ما اینجا هستیم تا شما    بهترین تصمیم را بگیرید .پس اگر قصد خرید دستگاه سونوگرافی  رادیولوژی و یا اکوکاردیوگرافی را دارید همین الان با من تماس بگیرید .


تلفن تماس  : 09128939360


.برای ذخیره اطلاعات تماس به راحتی از کد زیر در تلفن خود استفاده کنید 



Tag

دستگاه سونوگرافی ،سونوگرافی پرتابل،سونوگرافی تخصصی زنان،سونوگرافی جنرال،سونوگرافی مخصوص داپلر،خرید دستگاه سونوگرافی ، دستگاه سونوگرافی آمریکایی،دستگاه سونوگرافی دست دوم ،دستگاه اکوکاردیوگرافی پرتابل،دستگاه اکوکاردیوگرافی ،مشاوره خرید دستگاه سونوگرافی ،دستگاه رادیولوزی ،دستگاه ماموگرافی ، رادیولوزی، رادیولوژی دندان ، رادیولوژی دیچیتال