دستگاه سونوگرافی Alpinion

سونوگرافی آلپینیون
سونوگرافی آلپینیون

کمپانی Alpinion محصولات التراسوند با طراحی زیبا و همچنین کیفیت مناسب همیشه طرفداران خود را در بازار داشته است اما ظاهر زیبای دستگاه بسیار مخاطب زا شگفت زده می کند .

این برند کره ای مانند بسیاری از دستگاه های التراسوند آسیایی نقاط قوت و ضعف مختص به خودش را دارد و پیشنهاد من مثل همیشه این است که همیشه در خرید چند مدل را انتخاب کنید دمو کنید، با مراکز نصب در مورد خدمات صحبت کنید و با توجه به بودجه و نتیجه ای که از تحقیقات خود کسب کرده اید تصمیم به خرید بگیرید .

قابلیت‌های تصویربرداری :

این دستگاه در تصویربرداری فیلدهای قلبی و عروقی، شکم، جنین و اطفال، سیستم عضلانی- اسکلتی، اورولوژی، پروستات و آزمون‌های مربوط به زنان و زایمان به طور موفق عمل می‌کند.

فناوری‌های اختصاصی :

فناوری‌های اختصاصی تصویربرداری Alpinion ست‌های مختلفی از پروب‌ها را با نرم افزارهای کاربردی ادغام کرده است که این امر موجب ارتقای عملکرد و کیفیت تصویربرداری می‌شود. در تصویربرداری‌های عمومی، این سیستم مجهز به انواع مختلف پروب‌های کانوکس (convex) تک کریستال برای رنج وسیعی از تشخیص‌های افتراقی است و در تصویربرداری‌های قلبی ست پروب‌های phased array برای تصویربردرای استاندارد به کار می‌رود.

 

دستگاه های سونوگرافی Alpinion از پروب خطی خوبی برخوردار است و در سونوگرافی زنان هم حرف برای گفتن دارد و در سونوگرافی جنرال هم عملکرد خوبی دارد اما حتما دستگاه سونوگرافی مد نظر خود را طبق گفته های قبلی در راهنمای خرید دستگاه سونوگرافی دمو وتست کنید و بعد تصمیم بگیرید .

 

با کلیک بر روی این لبنک تمامب مخصولات کمپانی Alpinion را مشاهده کنید

تهیه شده توسط : شهرام قاسمی

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت